Stay Connected:

Trūksta žinių? Peržiūrėkite mokomuosius video:

Domina mokymai ar turite klausimų mūsų pardavimų skyriui?

Mokymus veda „Google“ sertifikuoti įmonės „Baltimax“ technikai. Galima rinktis standartinius mokymus arba pagal individualius kliento poreikius ir iškilusius klausimus. Standartinai mokymai sudaryti iš dviejų dalių: vartotojams ir administratoriams. Vienos dalies mokymai trunka apie 1,5 val. – 2 val., priklausomai kiek daug klausimų turės asmenys dalyvaujantys mokymuose. Bendra trukmė iki 4 val.

Mokymai vyksta nuotoliniu būdu, po jų suteikiame vaizdo įrašą bei, esant poreikiui, PDF dokumentą su aprašymais kaip naudotis konkrečiomis funkcijomis.

google workspace
Google workspace png

Standartiniai mokymai

Mokymų metu administratorius supažindinsime su valdymo konsole, vartotojų ir jų teisių kūrimu ir valdymu. Papasakosime apie domenų, aplikacijų ir teisių į jas valdymą, paskyros nustatymą. Paliesime saugumo nustatymus (saugumo pranešimai, 2FA, slaptažodžių politikos ir kita). Parodysime kaip naudotis ataskaitomis ir monitoringu. Vartotojus išmokysime naudotis Google Workspace įrankiais: Gmail, Calendars, Drive, Hangouts, Meet, Docs, Sheets, Slides, Tasks, Keep.